PWT tester pro stanovení čistoty vody
Kód produktu
HI98308
Tester pro stanovení čistoty vody s rozlišením 0.1 µS/cm. Vhodný pro stanovení kvality demineralizované, deionizované vody, nebo čisté vody ve Vaši laboratoři nebo v průmyslu.
|
3 136,32 Kč
s DPH
Skladem
|
|
|
2 592,00 Kč
Cena bez DPH
|
|
Parametry
| Rozsah | 0,0 až 99,9 µS/cm |
| Rozlišení | 0,1 µS/cm |
| Přesnost | ±2 % celého rozsahu |
| Kalibrace | manuální, 1-bodová |
| Napájení | 4 x 1,5V baterie |
| Prostředí | 0 až 50°C, relativní vlhkost max 95% |
| Rozměry | 175 x 41 x 23 mm |
| Hmotnost (g) | 95 |
| Rozsah dodávky | Tester, ochranný kryt, šroubovák pro kalibraci, baterie a návod. |
Doplňující obsah
Novinky
02. 04.
2026
2026
LABOREXPO 2026
12. 09.
2025
2025
Online měření pro úpravny vod
28. 07.
2025
2025
Jak vybrat pH metr
03. 07.
2025
2025
