Přístroj pro měření turbidity dle ISO 7027 samostatný přístroj
Kód produktu
HI93703
Přenosný turbidimetr podle ISO.
|
€ 935.00
s DPH
Obvykle 2 - 4 týdny
|
|
|
€ 935.00
Cena bez DPH
|
|
Parametry
| Rozsah | 0,00 až 1000 FTU |
| Rozlišení | 0,01 (0,00 až 50,00 FTU); 1 (50 až 1000 FTU) |
| Přesnost | ±0,5 FTU nebo ±5% odečtu |
| Kalibrace | 3-bodová (0, 10, 100 FTU) |
| Napájení | 4 x 1,5V AA baterie |
| Optický systém | zdroj: infračervená LED, detektor: křemíkový fotočlánek |
| Prostředí | 0 až 50°C, RH max 95% nekondenzující |
| Rozměry | 220 x 82 x 66 mm |
| Hmotnost (g) | 510 |
| Rozsah dodávky | Samostatný přístroj |
Doplňující obsah
Novinky
29. 04.
2026
2026
Hra Laboratorní stopař na Laborexpu
02. 04.
2026
2026
LABOREXPO 2026
12. 09.
2025
2025
Online měření pro úpravny vod
28. 07.
2025
2025
