Přenosný turbidimetr na pivo EBC
Kód produktu
HI93124
Přenosný zákaloměr určen pro stanovení zákalu v pivu podle standardu European Brewery Convention (EBC). Zdrojem světla je vysokofrekvenční infračervená LED s vlnovou délkou 890 nm a odražené světlo ze vzorku je snímáno detektorem pod úhlem 90°. Přesnost měření je 3 %. Turbidimetr HI93124 má funkce GLP a paměť na 199 měření. Skladem za akční cenu pouze 1 ks.
|
€ 600.00
s DPH
Skladem
|
|
|
€ 600.00
Cena bez DPH
|
|
Parametry
| Rozsah | 0 až 10,00 EBC; 10 až 250 EBC |
| Rozlišení | 0,01 nebo 1 EBC |
| Přesnost | ±0,20 EBC ± 3% odečtu (0,00 až 10,00 EBC); ±1 EBC ± 5% odečtu (venku) |
| Napájení | 4 x 1,5V AA baterie, automatické vypnutí po 5 minutách nečinnosti |
| Optický systém | křemíkový fotodetektor, zdroj: infračervená LED, 890 nm |
| Prostředí | 0 až 50°C, max. 95% RH |
| Rozměry | 220 x 82 x 66 mm |
| Hmotnost (g) | 510 |
| Rozsah dodávky | Fotometr, plastový kufřík, 2 měřící kyvet, mikrovláknový hadřík, návod v češtině. |
Doplňující obsah
Novinky
29. 04.
2026
2026
Hra Laboratorní stopař na Laborexpu
02. 04.
2026
2026
LABOREXPO 2026
12. 09.
2025
2025
Online měření pro úpravny vod
28. 07.
2025
2025
