Úvod
Odvětví
Potravinářství
Přenosný teploměr T-typu pro potravinářský průmysl s fixně připojenou sondou
Přenosný teploměr T-typu pro potravinářský průmysl s fixně připojenou sondou
Kód produktu
HI935008
Přenosný termistorový teploměr určený pro měření potravin včetně fixně připojené vpichové T- sondy.
|
3 528,36 Kč
s DPH
Obvykle 2 - 4 týdny
|
|
|
2 916,00 Kč
Cena bez DPH
|
|
Parametry
| Rozsah | -50,0 až 199,9°C; 200 až 400°C |
| Rozlišení | 0,1°C (při teplotách do 199,9°C), 1°C |
| Přesnost | ±2°C (100 až 400°C); ±1°C (-50 až 100°C) |
| Napájení | 3 x 1.5V baterie, 1500 hodin neustálého používání |
| Prostředí | -20 až 50°C, RH max 100% |
| Sondy | fixně připojená vpichová teplotní sonda pro obecné použití, 1 m kabel, bílá rukojeť (v ceně přístroje) |
| Rozměry | 140 x 57 x 28 mm |
| Hmotnost (g) | 178 |
| Rozsah dodávky | Přístroj je dodáván se sondou, bateriemi a manuálem. |
Doplňující obsah
Novinky
29. 04.
2026
2026
Hra Laboratorní stopař na Laborexpu
02. 04.
2026
2026
LABOREXPO 2026
12. 09.
2025
2025
Online měření pro úpravny vod
28. 07.
2025
2025
