Přenosný přístroj na měření pH sondou HI12303
Kód produktu
HI991001-30
Přenosný pH metr s ovládáním přes 2 tlačítka. Automatická teplotní kompenzace s nastavitelným faktorem. Navádění a kontrola během kalibrace. Plastová elektroda HI12303 s DIN konektorem
|
€ 280.00
s DPH
Obvykle 2 - 4 týdny
|
|
|
€ 280.00
Cena bez DPH
|
|
Parametry
| Rozsah | -2,00 - 16,00 pH; T: -5 - 105°C |
| Rozlišení | 0,01 pH; 0,1°C |
| Přesnost | ±0,02 pH; ± 0,5 °C (nad 60°C ± 1°C) |
| Kalibrace | 1- nebo 2-bodová, výběr ze 2 sad pufrů: 4,01, 7,01, 10,01 nebo NIST 4,01, 6,86, 9,18 |
| Napájení | 3x1,5V AAA / cca. 1200 hodin provozu, automatické vypnutí po 8 minutách nečinnosti |
| Prostředí | 0 až 50°C; RH max. 100% |
| Sondy | HI12303, PEI body a DIN konektor |
| Teplotní kompenzace | manuální nebo automatická v rozsahu -5 - 105°C |
| Rozměry | 152 x 58 x 30 mm |
| Hmotnost (g) | 205 |
| Rozsah dodávky | pH metr, kombinovaná pH/ORP/T elektroda HI12963, návod, pufry pH 4,01 a 7,01 (20 mL), 2 x čistící roztok HI700661 (20 mL), baterie, návod a přenosné pouzdro. |
Doplňující obsah
Novinky
29. 04.
2026
2026
Hra Laboratorní stopař na Laborexpu
02. 04.
2026
2026
LABOREXPO 2026
12. 09.
2025
2025
Online měření pro úpravny vod
28. 07.
2025
2025
