Nový fotometr pro stanovení křemíku
Kód produktu
HI97705
Vylepšený fotometr s metodou s hetepoly blue na stanovení křemíku ve vodě.
|
€ 366.00
s DPH
Obvykle 2 - 4 týdny
|
|
|
€ 366.00
Cena bez DPH
|
|
Parametry
| Rozsah | 0,00 až 2,00 mg/L (ppm) |
| Rozlišení | 0,01 mg/L (ppm) |
| Přesnost | ±0,03 mg/L ±3% odečtu při 25°C |
| Metoda | s heteropoly blue |
| Napájení | baterie 3x 1,5V AA |
| Prostředí | 0 až 50°C, max. 100% RH |
| Rozměry | 142,5 x 102,5 x 50,5 mm |
| Hmotnost (g) | 380 |
| Rozsah dodávky | fotometr, dvě vzorkovací kyvety s víčkem, baterie, manuál |
Doplňující obsah
Novinky
29. 04.
2026
2026
Hra Laboratorní stopař na Laborexpu
02. 04.
2026
2026
LABOREXPO 2026
12. 09.
2025
2025
Online měření pro úpravny vod
28. 07.
2025
2025
