Jednoduchý, přenosný konduktometr
Kód produktu
HI8033
Jednoduchý, přenosný konduktometr s možností měření ve třech různých rozsazích s jednobodovou kalibrací a manuální teplotní kompenzací.
|
9 816,13 Kč
s DPH
Obvykle 2 - 4 týdny
|
|
|
8 112,50 Kč
Cena bez DPH
|
|
Produkt již bohužel není dostupný |
|
Parametry
| Rozsah | EC: 0,0 - 199,9 µS/cm, 0 - 1999 µS/cm, 0,00 - 19,99 mS/cm; TDS: 0 - 19990 mg/L (ppm) |
| Rozlišení | EC: 0,1 µS/cm, 1 µS/cm, 0,01 mS/cm; TDS: 10 mg/L |
| Přesnost | ±1% z celého rozsahu |
| Kalibrace | manuální jednobodová |
| Napájení | 9V /cca. 100 hodin provozu |
| Prostředí | 0 - 50°C; RH max 95% |
| Sondy | HI76301W vodivostní sonda s 1 m kabelem (v ceně přístroje) |
| Teplotní kompenzace | manuální 0 - 50°C s =2%/°C |
| Rozměry | 185 x 82 x 47 mm |
| Hmotnost (g) | 270 |
| Rozsah dodávky | Přístroj se sondou HI76301W, baterie, manuál. |
Doplňující obsah
Novinky
29. 04.
2026
2026
Hra Laboratorní stopař na Laborexpu
02. 04.
2026
2026
LABOREXPO 2026
12. 09.
2025
2025
Online měření pro úpravny vod
28. 07.
2025
2025
