Úvod
Odvětví
Vodohospodářství
Fotometr pro stanovení volného chloru -LR (nízký rozsah) v kufříkovém setu
Fotometr pro stanovení volného chloru -LR (nízký rozsah) v kufříkovém setu
Kód produktu
HI97762C
Přenosný fotometr na měření volného chloru v nízkém rozsahu, v praktickém přenosném kufříku dodáván spolu s CalCheck kyvetami.
|
19 438,65 Kč
s DPH
Obvykle 2 - 4 týdny
|
|
|
16 065,00 Kč
Cena bez DPH
|
|
Základní specifikace
Směs není klasifikována jako nebezpečná.
Parametry
| Rozsah | 0 až 0,500 mg/L |
| Rozlišení | 0,001 mg/L |
| Přesnost | ± 0,020 mg/L nebo 3% |
| Metoda | DPD |
| Napájení | 1,5 V AA baterie |
| Prostředí | 0 až 50°C, max. 100% RH |
| Rozměry | 142,5 x 102,5 x 50,5 mm |
| Hmotnost (g) | 380 |
| Rozsah dodávky | Fotometr, CalCheck kyvety, 2 vzorkovací kyvety s uzávěrem, nůžky, čistící hadřík, 9V baterie, návod, přepravní kufřík. |
Doplňující obsah
Novinky
29. 04.
2026
2026
Hra Laboratorní stopař na Laborexpu
02. 04.
2026
2026
LABOREXPO 2026
12. 09.
2025
2025
Online měření pro úpravny vod
28. 07.
2025
2025
