Fotometr na volný chlor
Kód produktu
HI97701
Přenosný fotometr s DPD metodou na volný chlors možností volby práškový či kapkových reagencií.
|
11 957,22 Kč
s DPH
Obvykle 2 - 4 týdny
|
|
|
9 882,00 Kč
Cena bez DPH
|
|
Parametry
| Rozsah | 0 až 5,00 mg/L Cl2 |
| Rozlišení | 0,01 mg/L Cl2 |
| Přesnost | ±0,03 mg/LCl2, 3% ze čtení |
| Metoda | DPD metoda, prášky, kapky |
| Napájení | Baterie 1,5 V AA, 3 ks |
| Prostředí | IP 67, 0 až 50°C, 0-100 RH nekondenzující |
| Rozměry | 142.5 x 102.5 x 50.5 mm |
| Hmotnost (g) | 380 |
| Rozsah dodávky | fotometr, dvě vzorkovací kyvety s víčkem, baterie, manuál |
Doplňující obsah
Novinky
29. 04.
2026
2026
Hra Laboratorní stopař na Laborexpu
02. 04.
2026
2026
LABOREXPO 2026
12. 09.
2025
2025
Online měření pro úpravny vod
28. 07.
2025
2025
