Úvod
Odvětví
Vodohospodářství
Fotometr pro stanovení volného a celkového chloru s kapkovými reagencemi
Fotometr pro stanovení volného a celkového chloru s kapkovými reagencemi
Kód produktu
HI96724
Přenosný fotometr s DPD metodou na volný a celkový chlor. Kapalné reagence jsou při správném skladování stabilní min. 4 týdny od otevření. Preferujete práškové DPD reagence? Pak zvolte přenosný fotometr HI96711.
|
7 819,63 Kč
s DPH
Obvykle 2 - 4 týdny
|
|
|
6 462,50 Kč
Cena bez DPH
|
|
Produkt již bohužel není dostupný |
|
Parametry
| Rozsah | 0 až 5,00 mg/L Cl2 |
| Rozlišení | do 3,5 mg/L 0,01 mg/L Cl2, nad 3,5 mg/L 0,1 mg/L Cl2 |
| Přesnost | ±0,03 mg/L Cl2 nebo ±3% měření |
| Metoda | DPD |
| Napájení | 9 V baterie |
| Prostředí | 0 až 50°C, max. 95% RH |
| Rozměry | 192 x 104 x 69 mm |
| Hmotnost (g) | 360 |
| Rozsah dodávky | fotometr, dvě vzorkovací kyvety s víčkem, baterie, manuál |
Dokumenty ke stažení
Doplňující obsah
Novinky
29. 04.
2026
2026
Hra Laboratorní stopař na Laborexpu
02. 04.
2026
2026
LABOREXPO 2026
12. 09.
2025
2025
Online měření pro úpravny vod
28. 07.
2025
2025
