Fotometr pro stanovení volného a celkového chloru
Kód produktu
HI96711
Přenosný fotometr na práškové reagence s DPD metodou na volný a celkový chlor. Rozsah 0 až 5,00 mg/L Cl2. Preferujete kapalné DPD reagence? Pak zvolte přenosný fotometr HI96724. Detailní informace
|
7 819,63 Kč
s DPH
Obvykle 2 - 4 týdny
|
|
|
6 462,50 Kč
Cena bez DPH
|
|
Produkt již bohužel není dostupný |
|
Popis produktu
Parametry
| Rozsah | 0 až 5,00 mg/L Cl2 |
| Rozlišení | 0,01 mg/L Cl2 |
| Přesnost | ±3% nebo ±0,03 mg/L Cl2 |
| Metoda | DPD |
| Napájení | 9 V baterie |
| Prostředí | 0 až 50°C, max. 95% RH |
| Rozměry | 192 x 104 x 69 mm |
| Hmotnost (g) | 360 |
| Rozsah dodávky | fotometr, dvě vzorkovací kyvety s víčkem, baterie, manuál |
Dokumenty ke stažení
Doplňující obsah
Novinky
29. 04.
2026
2026
Hra Laboratorní stopař na Laborexpu
02. 04.
2026
2026
LABOREXPO 2026
12. 09.
2025
2025
Online měření pro úpravny vod
28. 07.
2025
2025
