Fotometr pro stanovení hořčíkové tvrdosti
Kód produktu
HI96719
Přenosný fotometr pro stanovení hořčíkové tvrdosti metodou EDTA.
|
7 320,50 Kč
s DPH
Obvykle 2 - 4 týdny
|
|
|
6 050,00 Kč
Cena bez DPH
|
|
Produkt již bohužel není dostupný |
|
Parametry
| Rozsah | 0,00 až 2,00 mg/l |
| Rozlišení | 0,01 mg/l |
| Přesnost | ±0,11 mg/L (ppm) ±5% odečtu při 25°C |
| Metoda | EDTA |
| Napájení | 9 V baterie |
| Optický systém | wolframová lampa s interferenčním filtrem, 525 nm |
| Prostředí | 0 až 50°C, max. 95% RH |
| Rozměry | 192 x 104 x 69 mm |
| Hmotnost (g) | 360 |
| Rozsah dodávky | fotometr, dvě vzorkovací kyvety s víčkem, baterie, manuál |
Doplňující obsah
Novinky
29. 04.
2026
2026
Hra Laboratorní stopař na Laborexpu
02. 04.
2026
2026
LABOREXPO 2026
12. 09.
2025
2025
Online měření pro úpravny vod
28. 07.
2025
2025
