Fotometr pro stanovení fosforečnanů, HR (vysoký rozsah) v kufříkovém setu
Kód produktu
HI96717C
Přenosný fotometr na měření fosforečnanů ve vysokém rozsahu, v praktickém přenosném kufříku dodáván spolu s CalCheck kyvetami.
|
11 812,63 Kč
s DPH
Obvykle 2 - 4 týdny
|
|
|
9 762,50 Kč
Cena bez DPH
|
|
Produkt již bohužel není dostupný |
|
Základní specifikace
Symboly nebezpečnosti:



H-věty:
H290, H350i, H341, H360F, H314, H319, H334, H317, H411
Parametry
| Rozsah | 0,0 až 30,0 mg/l |
| Rozlišení | 0,1 mg/L |
| Přesnost | ± 1,0 mg/L nebo 4% odečtu při 25°C |
| Metoda | s aminokyselinou |
| Napájení | 9 V baterie |
| Prostředí | 0 až 50°C, max. 95% RH |
| Rozměry | 192 x 104 x 69 mm |
| Hmotnost (g) | 360 |
| Rozsah dodávky | Fotometr, CalCheck kyvety, 2 vzorkovací kyvety s uzávěrem, nůžky, čistící hadřík, 9V baterie, návod, přepravní kufřík. |
Dokumenty ke stažení
Doplňující obsah
Novinky
29. 04.
2026
2026
Hra Laboratorní stopař na Laborexpu
02. 04.
2026
2026
LABOREXPO 2026
12. 09.
2025
2025
Online měření pro úpravny vod
28. 07.
2025
2025
