Fotometr pro stanovení dusitanů, HR (vysoký rozsah) v kufříkovém setu
Kód produktu
HI96708C
Přenosný fotometr v praktickém přenosném kufříku dodáván spolu s CalCheck kyvetami na stanovení fosforu.
|
11 812,63 Kč
s DPH
Obvykle 2 - 4 týdny
|
|
|
9 762,50 Kč
Cena bez DPH
|
|
Produkt již bohužel není dostupný |
|
Základní specifikace
Symboly nebezpečnosti:



H-věty:
H290, H350i, H341, H360F, H314, H319, H334, H317, H411
Parametry
| Rozsah | 0 až 150 mg/L |
| Rozlišení | 1 mg/L |
| Přesnost | ± 4 mg/L nebo 4% odečtu při 25°C |
| Metoda | se síranem železnatým |
| Napájení | 9 V baterie |
| Prostředí | 0 až 50°C, max. 95% RH |
| Rozměry | 192 x 104 x 69 mm |
| Hmotnost (g) | 360 |
| Rozsah dodávky | Fotometr, CalCheck kyvety, 2 vzorkovací kyvety s uzávěrem, nůžky, čistící hadřík, 9V baterie, návod, přepravní kufřík. |
Dokumenty ke stažení
Doplňující obsah
Novinky
29. 04.
2026
2026
Hra Laboratorní stopař na Laborexpu
02. 04.
2026
2026
LABOREXPO 2026
12. 09.
2025
2025
Online měření pro úpravny vod
28. 07.
2025
2025
