Fotometr pro stanovení dusičnanů HR (vysoký rozsah)
Kód produktu
HI96786
Fotometr na stanovení dusičnanů ve vodě.
|
7 320,50 Kč
s DPH
Skladem
|
|
|
6 050,00 Kč
Cena bez DPH
|
|
Produkt již bohužel není dostupný |
|
Parametry
| Rozsah | 0,0 až 100,0 mg/L |
| Rozlišení | 1 mg/L |
| Přesnost | ±5% nebo ±5 mg/L |
| Metoda | redukce kadmiem |
| Napájení | 9 V baterie |
| Optický systém | halogenových lampa s interferenčním filtrem, 525 nm |
| Prostředí | 0 až 50°C, max. 95% RH |
| Rozměry | 192 x 104 x 69 mm |
| Hmotnost (g) | 360 |
| Rozsah dodávky | fotometr, dvě vzorkovací kyvety s víčkem, baterie, manuál |
Dokumenty ke stažení
Doplňující obsah
Novinky
29. 04.
2026
2026
Hra Laboratorní stopař na Laborexpu
02. 04.
2026
2026
LABOREXPO 2026
12. 09.
2025
2025
Online měření pro úpravny vod
28. 07.
2025
2025
