Fotometr pro stanovení chromu VI LR (nízký rozsah)
Kód produktu
HI97749
Přenosný fotometr pro stanovení chromu VI v nízkém rozsahu metodou s difenylkarbazidem.
|
€ 366.00
s DPH
Obvykle 2 - 4 týdny
|
|
|
€ 366.00
Cena bez DPH
|
|
Parametry
| Rozsah | 0 až 300 µg/L |
| Rozlišení | 1 µg/L |
| Přesnost | ±1 µg/L ±4% odečtu při 25°C |
| Metoda | s difenylkarbazidem |
| Napájení | baterie 1,5 V AA, 3ks |
| Prostředí | 0 až 50°C, max. 100% RH |
| Rozměry | 142,5 x 102,5 x 50,5 mm |
| Hmotnost (g) | 380 |
| Rozsah dodávky | fotometr, dvě vzorkovací kyvety s víčkem, baterie, manuál |
Doplňující obsah
Novinky
02. 04.
2026
2026
LABOREXPO 2026
12. 09.
2025
2025
Online měření pro úpravny vod
28. 07.
2025
2025
Jak vybrat pH metr
03. 07.
2025
2025
