Fotometr pro stanovení chromu VI - HR (vysoký rozsah)
Kód produktu
HI96723
Přenosný fotometr pro stanovení chromu VI HR metodou s difenylkarbazidem.
|
7 320,50 Kč
s DPH
Obvykle 2 - 4 týdny
|
|
|
6 050,00 Kč
Cena bez DPH
|
|
Produkt již bohužel není dostupný |
|
Parametry
| Rozsah | 0 až 1000 µg/L |
| Rozlišení | 1 µg/L |
| Přesnost | ±5 µg/L ±4% odečtu při 25°C |
| Napájení | 9 V baterie |
| Prostředí | 0 až 50°C, max. 95% RH |
| Rozměry | 192 x 104 x 69 mm |
| Hmotnost (g) | 360 |
| Rozsah dodávky | fotometr, dvě vzorkovací kyvety s víčkem, baterie, manuál |
Dokumenty ke stažení
Doplňující obsah
Novinky
29. 04.
2026
2026
Hra Laboratorní stopař na Laborexpu
02. 04.
2026
2026
LABOREXPO 2026
12. 09.
2025
2025
Online měření pro úpravny vod
28. 07.
2025
2025
