Fotometr pro stanovení chlordioxidu
Kód produktu
HI96738
Přenosný fotometr metodou s chlorfenolovou červení na stanovení oxidu chloričitého.
|
7 320,50 Kč
s DPH
Obvykle 2 - 4 týdny
|
|
|
6 050,00 Kč
Cena bez DPH
|
|
Produkt již bohužel není dostupný |
|
Parametry
| Rozsah | 0,00 až 2,00 mg/l |
| Rozlišení | 0,01 mg/l |
| Přesnost | ±0,10 mg/L ±5% rozsahu |
| Metoda | s chlorfenolovou červení |
| Napájení | 9 V baterie |
| Prostředí | 0 až 50°C, max. 95% RH |
| Rozměry | 192 x 104 x 69 mm |
| Hmotnost (g) | 360 |
| Rozsah dodávky | fotometr, dvě vzorkovací kyvety s víčkem, baterie, manuál |
Dokumenty ke stažení
Doplňující obsah
Novinky
29. 04.
2026
2026
Hra Laboratorní stopař na Laborexpu
02. 04.
2026
2026
LABOREXPO 2026
12. 09.
2025
2025
Online měření pro úpravny vod
28. 07.
2025
2025
