Fotometr na volný a celkový chlor
Kód produktu
HI97711
Přenosný fotometr s možností volby reagencií DPD na volný a celkový chlor. Rozsah 0 až 5,00 mg/L Cl2. Reagencie si můžete zvolit buď práškové nebo kapalné. Detailní informace
|
11 957,22 Kč
s DPH
Skladem
|
|
|
9 882,00 Kč
Cena bez DPH
|
|
Popis produktu
Parametry
| Rozsah | 0 až 5,00 mg/L Cl2 |
| Rozlišení | 0,01 mg/L Cl2 |
| Přesnost | ±3% nebo ±0,03 mg/L Cl2 |
| Metoda | DPD metoda, prášky, kapky |
| Napájení | baterie 1,5 V AA, 3ks |
| Prostředí | IP 67, 0 až 50°C, 0-100% RH nekondenzující |
| Rozměry | 142,5 x 102,5 x 50,5 mm |
| Hmotnost (g) | 380 |
| Rozsah dodávky | fotometr, dvě vzorkovací kyvety s víčkem, baterie, manuál |
Dokumenty ke stažení
Doplňující obsah
Novinky
02. 04.
2026
2026
LABOREXPO 2026
12. 09.
2025
2025
Online měření pro úpravny vod
28. 07.
2025
2025
Jak vybrat pH metr
03. 07.
2025
2025
