Fotometr na celkovou tvrdost vody
Kód produktu
HI97735
Nový přenosný fotometr EPA pro stanovení celkové tvrdosti, 3 rozsahy měření.
|
11 957,22 Kč
s DPH
Obvykle 2 - 4 týdny
|
|
|
9 882,00 Kč
Cena bez DPH
|
|
Parametry
| Rozsah | LR-nízký: 0 až 250 mg/L; MR-střední: 200 až 500 mg/L; HR-vysoký: 400 až 750 mg/L |
| Rozlišení | 1,0 mg/L od 1 do 100 mg/L; 5,0 mg/L od 100 do 750 mg/L |
| Přesnost | LR ±5mg/L ±4% odečtu při 25°C; MR ±7 mg/L ±3% odečtu při 25°C; HR ±10 mg/L ±2% odečtu při 25°C |
| Metoda | EPA |
| Napájení | 1,5 V AA baterie |
| Prostředí | 0 až 50°C, max. 100% RH |
| Rozměry | 142.5 x 102.5 x 50.5 mm |
| Hmotnost (g) | 380 |
| Rozsah dodávky | fotometr, dvě vzorkovací kyvety s víčkem, baterie, manuál |
Doplňující obsah
Novinky
02. 04.
2026
2026
LABOREXPO 2026
12. 09.
2025
2025
Online měření pro úpravny vod
28. 07.
2025
2025
Jak vybrat pH metr
03. 07.
2025
2025
