Fotometr na amonné ionty HR - vysoký rozsah
Kód produktu
HI96733
Přenosný fotometr s Nesslerovou metodou na stanovení amonných iontů s kalibrací do 50 mg/L NH4+.
|
€ 224.07
s DPH
Obvykle 2 - 4 týdny
|
|
|
€ 224.07
Cena bez DPH
|
|
Produkt již bohužel není dostupný |
|
Parametry
| Rozsah | 0 až 50 mg/L NH4+ |
| Rozlišení | 0,1 mg/L |
| Přesnost | ± 0,5 mg/L nebo 5% |
| Metoda | Nesslerova |
| Napájení | 9 V baterie |
| Prostředí | 0 až 50°C, max. 95% RH |
| Rozměry | 192 x 104 x 69 mm |
| Hmotnost (g) | 360 |
| Rozsah dodávky | fotometr, dvě vzorkovací kyvety s víčkem, baterie, manuál |
Dokumenty ke stažení
Doplňující obsah
Novinky
29. 04.
2026
2026
Hra Laboratorní stopař na Laborexpu
02. 04.
2026
2026
LABOREXPO 2026
12. 09.
2025
2025
Online měření pro úpravny vod
28. 07.
2025
2025
