Fotometr na amoniak, vysoký rozsah v kufříkovém setu
Kód produktu
HI97733C
Přenosný fotometr s Nesslerovou metodou na stanovení amonných iontů s kalibrací do 50 mg/L NH4+.
|
19 438,65 Kč
s DPH
Obvykle 2 - 4 týdny
|
|
|
16 065,00 Kč
Cena bez DPH
|
|
Základní specifikace
Směs není klasifikována jako nebezpečná.
Parametry
| Rozsah | 0 až 100 mg/L NH4+ |
| Rozlišení | 0,1 mg/L |
| Přesnost | ± 0,5 mg/L nebo 5% |
| Metoda | Nesslerova |
| Napájení | 1,5 V AA baterie |
| Prostředí | 0 až 50°C, max. 100% RH |
| Rozměry | 142,5 x 102,5 x 50,5 mm |
| Hmotnost (g) | 380 |
| Rozsah dodávky | fotometr, dvě vzorkovací kyvety s víčkem, nůžky, hadřík, kufřík, baterie, manuál |
Doplňující obsah
Novinky
29. 04.
2026
2026
Hra Laboratorní stopař na Laborexpu
02. 04.
2026
2026
LABOREXPO 2026
12. 09.
2025
2025
Online měření pro úpravny vod
28. 07.
2025
2025
