Fotometr na amoniak, MR (střední rozsah) v kufříkovém setu
Kód produktu
HI96715C
Přenosný fotometr na měření amoniaku ve středním rozsahu, v praktickém přenosném kufříku dodáván spolu s CalCheck kyvetami.
|
11 812,63 Kč
s DPH
Obvykle 2 - 4 týdny
|
|
|
9 762,50 Kč
Cena bez DPH
|
|
Produkt již bohužel není dostupný |
|
Základní specifikace
Směs není klasifikována jako nebezpečná.
Parametry
| Rozsah | 0 až 9,99 mg/L NH3-N |
| Rozlišení | 0,01 mg/l |
| Přesnost | ± 0,05 mg/L NH3-N nebo 5% |
| Metoda | Nessler |
| Napájení | 9 V baterie |
| Prostředí | 0 až 50°C, max. 95% RH |
| Rozměry | 192 x 104 x 69 mm |
| Hmotnost (g) | 360 |
| Rozsah dodávky | Fotometr, CalCheck kyvety, 2 vzorkovací kyvety s uzávěrem, nůžky, čistící hadřík, 9V baterie, návod, přepravní kufřík. |
Dokumenty ke stažení
Doplňující obsah
Novinky
29. 04.
2026
2026
Hra Laboratorní stopař na Laborexpu
02. 04.
2026
2026
LABOREXPO 2026
12. 09.
2025
2025
Online měření pro úpravny vod
28. 07.
2025
2025
