Úvod
Princip měření
pH / ORP
pH / ORP elektrody
Digitální pH elektroda HALO pro edge blue*, pro měření povrchů
Digitální pH elektroda HALO pro edge blue*, pro měření povrchů
Kód produktu
HI14142
Digitální pH elektroda HALO pro edge blue*, skleněná, gelová, s integrovaným teplotním čidlem, pro měření agaru, kůže, papíru.
|
€ 316.76
s DPH
Obvykle 2 - 4 týdny
|
|
|
€ 316.76
Cena bez DPH
|
|
Produkt již bohužel není dostupný |
|
Parametry
| Rozsah | pH: 0,00 až 12,00; 0 až 50°C |
| Rozhraní | otevřené |
| Elektrolyt | viscolene |
| Materiál | sklo |
| Reference | dvojitá, Ag/AgCl |
| Napájení | CR2032 3V lithiová baterie |
| Prostředí | 0 až 50°C, RH max 95% |
| Komunikace | Bluetooth Smart |
| Teplotní kompenzace | automatická |
| Rozměry | délka: 113 mm; průměr: 12 mm |
Doplňující obsah
Novinky
29. 04.
2026
2026
Hra Laboratorní stopař na Laborexpu
02. 04.
2026
2026
LABOREXPO 2026
12. 09.
2025
2025
Online měření pro úpravny vod
28. 07.
2025
2025
