Checktemp®4C skládací kapesní teploměr
Kód produktu
HI151-00
Termistorový tester s vpichovou sondou pro namátkovou kontrolu teploty potravin od mraženého masa / zmrzliny až po horký olej / karamel. Praktický skládací teploměr – otevřením se automaticky zapne. Opatřen ergonomickým držadlem.
|
1 095,05 Kč
s DPH
Obvykle 2 - 4 týdny
|
|
|
905,00 Kč
Cena bez DPH
|
|
Produkt již bohužel není dostupný |
|
Parametry
| Rozsah | -50,0 až 220,0°C |
| Rozlišení | 0,1°C (-50,0 až 199,9°C) a 1°C (200 až 220°C) |
| Přesnost | -20,0 až 90,0°C: ±0,3°C, mimo: ±1% rozsahu |
| Materiál | nerezová ocel |
| Napájení | 1,5V AA |
| Prostředí | 0 až 50°C, RH 95% (tester není vodotěsný) |
| Sondy | vpichovací, 117 x průměr 3,5 mm |
| Rozměry | 165 x 50 x 20 mm |
| Hmotnost (g) | 100 |
| Rozsah dodávky | Termistorový tester s vpichovou sondou, baterie a návod. |
Doplňující obsah
Novinky
29. 04.
2026
2026
Hra Laboratorní stopař na Laborexpu
02. 04.
2026
2026
LABOREXPO 2026
12. 09.
2025
2025
Online měření pro úpravny vod
28. 07.
2025
2025
