Úvod
Princip měření
Fotometrie
Checkery
Checker®HC kolorimetr na stanovení dusičnanů v mořské vodě LR
Checker®HC kolorimetr na stanovení dusičnanů v mořské vodě LR
Kód produktu
HI781
Checker®HC na stanovení dusičnanů v mořské vodě v nízkém rozsahu. Navržen jako přesnější alternativa k chemickým testovacích kitům. Poskytuje rychlé, přesné výsledky v několika krocích. Detailní informace
|
2 319,57 Kč
s DPH
Skladem
|
|
|
1 917,00 Kč
Cena bez DPH
|
|
Popis produktu
HI781 checker je navržen pro přesné stanovení koncentrace dusičnanů v mořských akváriích a pro aplikace v mořské biologii.Parametry
| Rozsah | 0 až 5,00 ppm NO3- (mg/L) |
| Rozlišení | 0,01 ppm NO3- (mg/l) |
| Přesnost | ±0,25 ppm NO3-; ±2% měřené hodnoty |
| Metoda | Redukce zinkem způsobující růžové zabarvení |
| Napájení | 1 x 1,5V AAA |
| Optický systém | LED světelná dioda @ 525 nm |
| Prostředí | 0 až 50 °C, RH max 95 %, nekondenzující |
| Rozměry | 86,0 x 61,0 x 37,5 mm |
| Hmotnost (g) | 64 |
| Rozsah dodávky | Checker na stanovení dusičnanů v nízkém rozsahu, 2 testovací kyvety, sada reagencí na stanovení dusičnanů LR (25 testů), držák filtru a 25 ks papír. filtrů, 5 a 10 mL stříkačka se špičkou, promíchavací vialka s uzávěrem, 1 baterie 1,5V AAA a návod. |
Doplňující obsah
Novinky
02. 04.
2026
2026
LABOREXPO 2026
12. 09.
2025
2025
Online měření pro úpravny vod
28. 07.
2025
2025
Jak vybrat pH metr
03. 07.
2025
2025

